Kurs Groomingu - zawód przyszłości

04.01.2015

Szkolenia;
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodem groomera na kurs przygotowujący do wykonywania tego zawodu w naszym zakładzie Top Dog Katowice. Kurs strzyżenia psów.
Oferujemy Państwu profesjonalny, miesięczny kurs groomingu podczas,którego stawiamy głównie na praktyczne zajęcia poparte teorią.
Kurs odbywa się od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia zakładu.Łączna liczba godzin kursu to 180h.Zajęcia odbywają się indywidualnie lub grupach 2 osobowych
– 160 godziny praktyki
– 20 godziny teorii
– koszt 3500,00 zł brutto.
UWAGA;
– Od zapisujących się chętnych wymagamy wpłaty zadatku w wysokości 1000,00zł w terminie max 7-dni od daty zgłoszenia, pozostała kwota należna za kurs płatna jest najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu w kasie zakładu.
– Zadatek jest na poczet opłaty za kurs.
– Zadatek przepada jeśli kursant odwoła swoje zgłoszenie,a także gdy nie pojawi się w dniu rozpoczęcia kursu na który został zapisany.
– W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie do 7 dni od momentu zapisania, osoba zostaje wykreślona z listy zgłoszonych na kurs.

Tagi: brynow, grooming, katowice, Kurs Groomingu, Kurs strzyzenia psow, ligota, myslowice, piotrowice, Psi fryzjer, slaskie, sosnowiec, zawod przyszlosciDodaj komentarz

1 + 3 =

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy


Napisz do nas

4 + 2 =

TOP DOG © 2016